POWRÓT DO LISTY AKTUALNOŚCI
2017-11-13

Duże zainteresowanie rezerwacjami apartamentów w ramach inwestycji Yacht Park

Flagowa inwestycja Grupy Kapitałowej PHN – Yacht Park przy ul. Hryniewickiego 10 w Gdyni – cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony rezydentów i inwestorów. Podpisanych zostało 47 umów rezerwacyjnych na  apartamenty z pierwszych trzech budynków kompleksu.

Luksusowy kompleks apartamentów na gdyńskim Molo Rybackim cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kupujących. Znaczna część apartamentów tj. 66% z pierwszych trzech budynków inwestycji Yacht Park została już zarezerwowana. Podpisywanie umów deweloperskich zostało zaplanowane na listopad i grudzień, a jeszcze w tym roku odbędzie się symboliczne „wbicie łopaty” pod tą flagową inwestycję mieszkaniową. Obecnie Grupa Kapitałowa PHN finalizuje wybór Generalnego Wykonawcy inwestycji.

Yacht Park to luksusowy kompleks mieszkaniowy, składający się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków, położonych na Molo Rybackim. W ramach tej prestiżowej inwestycji powstanie 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni ok. 9,6 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową. Kompleks zostanie dopełniony przez nowoczesną marinę jachtową dla 120 jednostek.

Tuż obok inwestycji powstanie także kompleks biurowy – Marina Office – składający się z trzech niezależnych budynków w standardzie klasy A, które na gdyński rynek biurowy dostarczą ok. 27 000 mkw. powierzchni najmu. Inwestycje te stworzą spójną, niezwykle ekskluzywną i nowoczesną przestrzeń miejską, wyróżniającą się ponadczasową architekturą i wykończeniem.

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***

Dodatkowych informacji udziela
Magdalena Kacprzak – Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR
Kom. +48 721 000 071;
Tel. +48 22 850 91 34;
E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl